RadioSty Mp3Free Download MP3

Descargar Musica T���p ��o��n Gi���i M�� S��� H���c Gratis.

#EDielaShqiptare nga #ArditGjebrea prej vitit 2008 në #TvKlan, programi më popullor në të gjitha familjet shqiptare çdo të dielë. Një program i cili përfshin një fashë orari maratonë, prej 6 orësh transmetim.

Aurora nga Shkodra ka vendosur të rrëfejë kalvarin e vuajtjeve gjatë jetës së saj. Në rubrikën “Ka një mesazh për ty” në “E diela Shqiptare”, 35-vjeçarja ka rrëfyer historinë rrënqethëse se si u përdhunua në moshën 10-vjeçare dhe më pas jeta e saj mori një rrjedhë krejtësisht tjetër.

Aurora: Jam nga Shkodra, jam 35 vjeçe. Jetoj në Itali prej 7 vitesh. Historia ime fillon kur unë kam njohur ish-bashkëshortin. Kam qenë 16 vjeçe.

Ardit Gjebrea: Po ai sa vjeç ishte?

Aurora: Ai ka qenë 19 vjet më i madh.

Ardit Gjebrea: Është pak e guximshme që një vajzë 16-vjeçare të lidhet me një burrë 16 vjet më të madh se veten, aq më tepër kur është i divorcuar dhe me një fëmijë.

Aurora: Faktikisht historia ime ka filluar që në moshën 10 vjeçe. Ka qenë një rast kur kishte ndërruar jetë gjyshi dhe normal prindërit kishin shkuar të prisnin njerëz dhe mua më kishin lënë në shtëpi me vëllanë me aftësi të kufizuara mendore dhe vëllai nuk fliste dhe ikte pa vetëdije. Më kishin lënë mua të kujdesesha për vëllanë.

Ardit Gjebrea: Ndërkohë prindërit kishin shkuar në fshat dhe të kishin lënë ty vetëm me vëllain.

Aurora: Po, unë u habita duke parë televizor si fëmijë i vogël. Vëllai kishte dalë nga shtëpia. Në momentin që e kuptova, kisha dalë për ta kërkuar. Përballë shtëpisë time ishin dy shtëpi që po ndërtoheshin dhe ishin dy muratorë dhe i pyes: A ma keni parë vëllain?

Ardit Gjebrea: Ato muratorët, ti i njihje?

Aurora: Po, ato kishin pirë kafe dhe ngrënë drekë në shtëpinë time.

Ardit Gjebrea: Dhe ti i pyet muratorët për vëllain?

Aurora: Po, më thonë, hajde se e ke këtu… Si fëmijë i padjallëzuar që kam qenë dhe shkoj dhe aty ndodh ajo që ka qenë fatkeqësia më e madhe e jetës time.

Ardit Gjebrea: 10 vjeçe…

Aurora: 10 vjeçe.

Ardit Gjebrea: Mua më del zemra vendit. Këta nuk janë njerëz, këta janë kafshë.

Aurora: Është komplimet t’u thuash kafshë.

Ardit Gjebrea: Kërkoj ndjesë, nuk kam përdorur ndonjëherë në publik fjalë të tilla, por ato njerëz janë kafshë./tvklan.al

SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on YouTube for more videos!

Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: facebook.com/tvklan/
Follow Tvklan on Instagram: instagram.com/rtvklan/
Programet e Tvklan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

Bienvenido! Sty Mp3 es la forma más fácil de buscar, escuchar y descargar Не держите это на столе, не открывайте дорогу нищете tu música favorita gratis y sin limites. Con un tiempo de duracion un total de minutos y con una cantidad increible de reproducciones que sigue en aumento al pasar los segundos y minutos.

  1. Ingrese el nombre de artista o de cancion en el cuadro de busqueda
  2. Elija una cancion del playlist para Escuchar
  3. Presione el boton descargar, espere unos segundos y listo para bajar mp3 gratis